Sosyal Medyada Biz

Bölgesel Haber

“Millet kararını sandıkta verdi, bu kararın arkasında barındırdığı mesajların değerini biliyoruz”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir, mazbatasını alarak göreve başladı. Demir, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile Samsun Adelet Sarayı’na giderek, İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Alver’den mazbatasını aldı.

Karaaslan ve Demir, daha sonra MHP ve AK Parti il başkanlıklarını ziyaret edip Samsun Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenen devir teslim törenine katıldı. 

Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı olarak Türkiye genelinde elde edilen başarı için vatandaşlara teşekkür etti.

AK Parti’nin 17 yıldır 15 seçimden başarıyla çıktığına işaret eden Karaaslan, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi, millet kararını sandıkta verdi, sandıkta verilen bu kararın ve bu kararın arkasında barındırdığı mesajların değerini biliyoruz. Dolayısıyla yine bu sese kulak verecek, yine bu anlamda yol haritası çizecek, yine stratejilerini milletin ne dediğine göre planlayacak ve projelendirecek olan bizleriz.” dedi.

Törene Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ve Yusuf Ziya Yılmaz ile AK Parti ve MHP’den partililer katıldı.

Devamını Okuyun

Popüler